https://www.sterbinka.cz/382-afrodiziaka-pro-zeny https://www.sterbinka.cz/382-afrodiziaka-pro-zeny https://www.sterbinka.cz/382-afrodiziaka-pro-zeny https://www.sterbinka.cz/382-afrodiziaka-pro-zeny https://www.sterbinka.cz/382-afrodiziaka-pro-zeny https://www.sterbinka.cz/382-afrodiziaka-pro-zeny https://www.sterbinka.cz/382-afrodiziaka-pro-zeny https://www.sterbinka.cz/382-afrodiziaka-pro-zeny https://www.sterbinka.cz/382-afrodiziaka-pro-zeny

Pokud si chcete užít mimořádnou zábavu při uspokojování, ke škrtícím kroužkům Vám poslouží stejně dobře i návleky na Váš penis. Spolu s Vaším novým kamarádem prožijete nevídanou rozkoš, kterou budete chtít už pořád. Neváhejte a pojďte si udělat radost. Vyhnete se tak obloukem šedi a naučíte se předcházet nudě.

Radost pro oba      

S erekčními kroužky, tak, jako s mnohými hračkami se dostanete na novou úroveň. Zažijete něco, co jste ještě nezažili. Nudné postelové hry se rázem změní na vzrušující a zábavnou záležitost, ze které si odnesete spoustu zážitků. Z nové hračky se stane Váš nový, nerozlučný parťák. Už Vás žádné nezáživné chvíle nečekají. Dopřejte pořádnou dávku vzrušujících chvil sobě i své partnerce a objevujte neznámou a nekonečnou rozkoš. 

Návleky nejsou jen na nohy
2 (40%)1